Amatorska Liga Piłkarska ALP 2017


Amatorska Liga Piłkarska ALP 2017

TABELA I WYNIKI ALP 2017 r.

       
Razem
Lp
Zespół
Meczy
Punkty
-W-
-R-
-P-
-Bramki-
1. AKTYWNY TYLICZ* 21 52 17 1 3 122  :  37
2. KS DOLNA KRYNICA 21 46 15 1 5  105  :  46
3. SHOW TEAM 21 41 12 5 4  85  :  48
4. GOLDEN TEAM 21 30 9 2 9  66  :  66
5. ŹRÓDLANA TEAM 21 14 4 2 15  53  :  128
6. ZAWODOWI AMATORZY 21 8 2 2 17   34 :  123
     
                 
                 

- top tabeli - spadek - bez zmian *- tytuły mistrzowskie

zaległą I kolejke rozegramy 30 czerwca piątek!!!

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Show Team :  Źródlana Team
19:00 Zawodowi Amatorzy 3  :  0 (walkower) Piekarze Sekuła
20:00 Golden Team : Ks Dolna Krynica
    pauza Aktywny Tylicz
       

 

24.04. poniedziałek - oś.Źródlana II kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Dolna Krynica pauza  
19:00  Źródlana Team 2  :  11 Aktywny Tylicz
20:00 Zawodowi Amatorzy 0  :  4 Golden Team
21:00 Show Team 5  :  3 Piekarze Sekuła
       

 

4.maj czwartek - oś Źródlana  III kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Golden Team 3  :  6 Show Team
19:00 Piekarze Sekuła 1  :  1  Źródlana Team
20:00   pauza Zawodowi Amatorzy
21:00 Aktywny Tylicz 2  :   3 KS Dolna Krynica
       

 

8 maj  poniedziałek - oś.Źródlana  IV kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Zawodowi Amatorzy 1  :  11 Aktywny Tylicz
19:00  Źródlana Team 1  :  3 KS Dolna Krynica
20:00 Piekarze Sekuła 2  :  4 Golden Team
       
  Show Team pauza  

 

11. maj  czwartek - oś.Źródlana  V kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
19:00 Ks Dolna Krynica 10  :  0 Zawodowi Amatorzy
20:00 Aktywny Tylicz 1  :  1 Show Team
21:00 Golden Team 1  :  2  Źródlana Team
       
  Piekarze Sekuła pauza  

 

15 maj  poniedziałek - oś Źródlana  VI kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
19:00 Piekarze Sekuła (walkower)   0  :  3 Aktywny Tylicz
20:00 Show Team 2  :  4 KS Dolna Krynica
21:00 Źródlana Team 6  :  1 Zawodowi Amatorzy
       
  Golden Team pauza  

 

22 maj  poniedziałek - oś Źródlana  VII kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
       
19:00 Aktywny Tylicz 7  :  1 Golden Team
20:00 KS Dolna Krynica 3  :  0 (walkower) Piekarze Sekuła
21:00 Zawodowi Amatorzy (walkower)0  :  3 Show Team
   Źródlana Team pauza  

 

Mecze rewanżowe - runda wiosenna !!!

 

29 maj - poniedziałek - oś.Źródlana  VIII kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Dolna Krynica 5  :  1 Zawodowi Amatorzy
19:00 Aktywny Tylicz 11  :  3 Źródlana Team
20:00 Show Team 3  :  3 Golden Team
       
       

 

5 czerwiec - poniedziałek - oś.Źródlana  IX kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00  Źródlana Team 2  :  4 Show Team
19:00 Zawodowi Amatorzy 2  :  3 Golden Team
20:00 KS Krynica Dolna 0  :  2 Aktywny Tylicz
       
       

 

12 czerwiec - poniedziałek - oś Źródlana X kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Aktywny Tylicz 14 :  0 Zawodowi Amatorzy
19:00 Show Team  2  :  2 KS Dolna Krynica
20:00 Golden Team  6  :  1  Źródlana Team
       
       

 

19 czerwiec - poniedziałek - oś.Źródlana  XI kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Dolna Krynica 0  :  3 Golden Team
19:00 Aktywny Tylicz 3  :  1 Show Team
20:00 Zawodowi Amatorzy 5  :  5  Źródlana Team
       
       

W XII kolejce nie zagra: 1.Damian Kantor (Show Team)

26 czerwiec - poniedziałek - oś.Źródlana   XII kolejka

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00  Źródlana Team 3  :  11 KS Dolna Krynica
19:00 Show Team 8  :  0 Zawodowi Amatorzy
20:00 Golden Team (walkower) 0  :  3 Aktywny Tylicz
       
       

 

30 czerwiec - piątek - oś.Źródlana   zaległa I kolejka !!!

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
19:00 Show Team 6  :  1  Źródlana Team
20:00 Golden Team 3  :  7 KS Dolna Krynica
  Zawodowi Amatorzy 3  :  0 (walkower) Piekarze Sekuła
       
  Aktywny Tylicz pauza  

KONIEC RUNDY WIOSENNEJ

RUNDA JESIENNA

4 wrzesień poniedziałek - os.Źródlana - 1 kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Dolna Krynica 9  :  3 Zawodowi Amatorzy
19:00 Aktywny Tylicz 12  :  0 KS Źródlana
20:00 Show Team 3  :  3 Golden Team
       
       

W II kolejce jesiennej nie zagra: 1.Grzegorz Plata(Show Team)

11 wrzesień -poniedziałek- os.Źródlana-II kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Źródlana 0  :  9 Show Team
19:00 Zawodowi Amatorzy 2  :  7 Golden Team
20:00 Ks Krynica Dolna 5  :  8 Aktywny Tylicz
       
       

W III kolejce jesiennej nie zagra: 1. Wojtek Szabla (KS Dolna Krynica)

18 wrzesień -poniedziałek- os.Źródlana- III kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Aktywny Tylicz 8  :  1 Zawodowi Amatorzy
19:00 Show Team 4  :  2 KS Dolna Krynica
20:00 Golden Team 2  :  6 KS Źródlana
       
       

W IV kolejce nie zagra: 1.Janusz Chłód (Show Team)

25 wrzesień -poniedziałek- os.Źródlana- IV kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Dolna Krynica 6  :  1 Golden Team
19:00 Aktywny Tylicz 8  :  7 Show Team
20:00 Zawodowi Amatorzy 3  :  7 KS Źródlana
       
       

W V kolejce nie zagra: 1.Janusz Chłód (Show Team)

2 pażdziernik -poniedziałek- os.Źródlana- V kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Źródlana 1  :  4 Ks Dolna Krynica
19:00 Show Team 3  :  0(walkower) Zawodowi Amatorzy
20:00 Golden Team 2  :  4 Aktywny Tylicz
       
       

RUNDA REWANŻOWA - JESIENNA

W VI kolejce nie zagra: 1.Janusz Chłód (Show Team)

9 pażdziernik -poniedziałek- os.Źródlana- VI kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Zawodowi Amatorzy 2  :  6 KS Dolna Krynica
19:00 KS Źródlana 3  :  6 Aktywny Tylicz
20:00 Golden Team 0  :  3 Show Team
       
       

W VII kolejce nie zagra: 1.Janusz Chłód(Show Team)

16 pażdziernik -poniedziałek- os.Źródlana- VII kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Show Team 8  :  2 Ks Źródlana
19:00 Golden Team 4  :  1 Zawodowi Amatorzy
20:00 Aktywny Tylicz 4  :  2 KS Dolna Krynica
       
       

W VIII kolejce nie zagra: 1.Janusz Chłód (Show Team) 2. William Jarosz (KS Dolna Krynica) 3. Piotr Kruczek (Aktywny Tylicz)

23 pażdziernik -poniedziałek- os.Źródlana- VIII kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Zawodowi Amatorzy (walkower)0  :  3 Aktywny Tylicz
19:00 KS Dolna Krynica 5  :  0 Show Team
20:00 KS Źródlana 3  :  11 Golden Team
       
       

W IX kolejce nie zagra: 1. Piotr Kruczek (Aktywny Tylicz)

3 listopad -piątek- os.Źródlana- IX kolejka jesienna

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 Golden Team 2  :  9 KS Dolna Krynica
19:00 Show Team 2  :  1 Aktywny Tylicz
20:00 KS Źródlana 2  :  4 Zawodowi Amatorzy
       
       

W X kolejce nie zagra: 1. Piotr Kruczek (Aktywny Tylicz) 2. Dawid Majerski(Aktywny Tylicz)

6 listopad -poniedziałek- os.Źródlana- X kolejka jesienna -  KONIEC ALP !!!

Godzina

Gospodarze

Wynik

Goście

 
18:00 KS Dolna Krynica 9  :  2 KS Źródlana
19:00 Zawodowi Amatorzy 5  :  5 Show Team
20:00 Aktywny Tylicz 0  :  3 Golden Team
       
       


Wszystko o ALP




Polecamy zobacz:


Zegar do rozgrywek ALP:

  • 00

    Dni

  • 00

    Godz

  • 00

    min

  • 00

    sec


Pogoda na rozgrywki

Pogoda Tylicz z serwisu


Informacja Organizatora ALP 2016

DOPISZ SIĘ DO NASZEJ BAZY

i na bieżąco będziemy Cię informować o nowych projektach, nowościach i zmianach na stronie Stowarzyszenia Aktywny Tylicz.