Aktywny Tylicz


Aktywny Tylicz

Aktywny Tylicz 2017 r.

Lp.

Imię i Nazwisko

Data urodzenia

Miejsce zamieszkania

1 Jerzy Adamczyk "C" 1972 r. Tylicz
2 Jarosław Migacz 1984 r. Tylicz
4 Jerzy Karakuła "B" 1983 r. Tylicz
5 Majerski Dawid "B" 1999 r. Muszynka
6 Dariusz Rodak 1975 r. Tylicz
7 Arek Czop 1971 r. Tylicz
8 Grzegorz Zygmunt 1986 r. Tylicz
9 Adrian Migacz 1991 r. Tylicz
11 Rembiasz Janusz 1983 r. Tylicz
12 Jarek Białończyk 1976 r. Tylicz
13 Andrzej Zając 1964 r. Tylicz
15 Darek Szewczyk 1985 r. Krynica-Zdrój
16 Rafał Zygmunt 1994 r. Tylicz
17 Michał Wiater 1988r. Tylicz
18 Wojciech Bochniak 1981 Krynica-Zdrój
19 Janusz Chłód 1981 Krynica-Zdrój
20 Andrzej Olbrycht 1987 Krynica-Zdrój
21 Piotr Kruczek 1992 Krynica-Zdrój


Wszystko o ALP
Zegar do rozgrywek ALP:

 • 00

  Dni

 • 00

  Godz

 • 00

  min

 • 00

  sec


Pogoda na rozgrywki

Pogoda Tylicz z serwisu


Informacja Organizatora ALP 2016

Informacja Organizatora. W związku z licznymi sugestiami o charakterze technicznym/porządkowym/organizacyjnym/regulaminowym  informujemy co następuje:

1/ Wzywa się uczestników ALP o przestrzeganie porządku na terenie Orlików na których rozgrywane są mecze. Osoby będące odpowiedzialne za opiekę nad Orlikami prosiły o utrzymanie czystości ponieważ po każdej NASZEJ obecności pozostają niezliczone ilości butelek ( plastyk / szkło). Wychodząc więc naprzeciw prośbą Gospodarzy Orlików i szanując ich pracę prosi się o zabieranie nieczystości i wrzucanie do pojemników z odpadami.

2/ Wzywa się kapitanów drużyn aby przystępując do meczu byli oznaczeni opaską kapitańską. Organizator nie przewiduje kar za to uchybienie ale jeśli ten punkt regulaminu będzie notorycznie łamany Organizator poleci arbitrowi rozgrywek aby karał żółtą kartką każdego zawodnika drużyny, w której nie ma oznakowanego kapitana, a który próbuje podejmować dyskusję podczas meczu. Tylko kapitan ( oznaczony opaską ) posiada prawo prowadzenia dyskusji z arbitrem w trakcie trwania meczu.

3/ Wzywa się kapitanów drużyn aby dopilnowali żeby ich drużyny przystępując do meczu były ubrane w jednolite stroje. Organizator nie przewiduje kar za to uchybienie. Organizator rozumie jednak, że drużyny które dokonały zakupu strojów 2-3 lata temu mogą mieć problem w zakupie strojów z minionej kolekcji. Zaleca się więc zakup nowych strojów lub jeśli jest to niemożliwe/kosztowne dla drużyny, zakup znaczników ( siatek) i występowania w nich w KAŻDYM  meczu.

4/ Jak słusznie zauważył jeden z internautów ( serdecznie dziękujemy z zwrócenie uwagi )  w regulaminie zamieszczonym na stronie WWW istnieje błąd. Do powstania błędu doszło w wyniku kopiowania danych na stronę przez administratora. W zapisie dot. „czerwonej kartki” nie umieszczono zasady stosowanej od początku w ALP ( 2011r.). Zasadą jest i było, o czym przekonała się już niejedna drużyna, że zawodnik otrzymujący czerwoną kartkę schodzi z boiska do końca meczu a jego drużyna gra w osłabieniu TYLKO przez 5 min.  Przypomina się, że każda drużyna podpisywała regulamin w sezonie 2013. Regulamin nie uległ zmianie w obecnym sezonie więc nie istnieje potrzeba ponownego potwierdzenia przez drużyny.

5/ Prosi się kapitana drużyny Łomniczanki o zgłoszenie się do Organizatora w celu podpisania Regulaminu. Drużyna Łomniczaniki nie występowała w poprzednim sezonie więc powinna uzupełnić ten obowiązek.

6/ Jako Organizator pragniemy przypomnieć, że rozgrywki ALP to przede wszystkim DOBRA ZABAWA. Prosimy więc o tym pamiętać, bo wydaję się, że wielu kolegów zawodników raczyło o tym zapomnieć .

Organizator ALP

Grzegorz Studniarz i Jarosław Białończyk

DOPISZ SIĘ DO NASZEJ BAZY

i na bieżąco będziemy Cię informować o nowych projektach, nowościach i zmianach na stronie Stowarzyszenia Aktywny Tylicz.